Matbaamızın Baskı Hazırlık ve Baskı Kalite standardı olan Fogra sertifikası için yaptığı çalışma olumlu sonuçlanmış ve Bilnet Matbaacılık, Fogra sertifikasına sahip olan şirketler listesine girmiştir.

Matbaamız Fogra Sertifikasına Sahip Olan Şirketler Listesine Girmiştir.

Matbaacılık sektöründe Türkiye’de bir ilk! hem flekso hem dijital baskı özelliklerinin yanı sıra müşterilerimize birçok avantaj sağlayacak olan Gallus Labelfire 340 Hybrid baskı makinesi ile etiket departmanımız artık daha güçlü.

GALLUS LABELFIRE 340 HYBRID

Türkiye Milli Kültür Vakfı, 50. Yılında Hz Peygamberin Veda Haccı Hutbeleri metinlerinden oluşan hat eserlerinin tıpkı basımı matbaamızda gerçekleşmiştir.

Türkiye Milli Kültür Vakfı    Tıpkı Basım Projesi

Uzun zamandır birlikte başarılı bir çalışma yürüttüğümüz "Loreal Paris" markasının yurtdışı merkez ofisi ve Türkiye temsilciliği satın alma ekiplerini matbaamızda ağırladık. Yeni dönemde yine bizlere güvendikleri için teşekkür ederiz.

"Loreal Paris" satın alma ekibini matbaamızda ağırladık.

İslam işbirliği Teşkilatının alt kuruluşu olan İslam Tarih, Sanat ve Kültür Araştırma Merkezinin 1986 yılından bu yana düzenlediği uluslararası hat yarışmasında ödül alan eserlerin yer aldığı tıpkı basım projesi özenle hazırlanıyor.

İslam Tarih, Sanat ve Kültür Araştırma Merkezi Tıpkı Basım Projesi

Sizi 20-22 Eylül tarihleri arasında Messe Dortmund'da gerçekleşecek intertabac 2019 fuarında Hall 3. Stand 3. D22 numaralı standımıza ziyarete bekleriz.

Bizi ziyaret edin:İntertabac 2019

Her yıl düzenli olarak katıldığımız Frankfurt Kitap Fuarında katılımcılar standımıza yoğun ilgi gösterdi.

FRANKFURTER BUCHMESSE  2018

Duayen sanat fotoğrafçısı Ara Güler'in fotoğraf kataloğu matbaamızda basılmıştır.

Ara Guler Bilnet'de

Kesintisiz besleyiciye ve kesintisiz teslimat özelliğine sahip Promatrix kesim makinesi palet değişikliği sırasında durmaksızın üretime devam eder. Kutu ambalaj üretimimizi hızlandıracak makinenin teslimatı Aralık ayında gerçekleşecektir.

Dördüncü kesim makinemiz Promatrix Aralık ayında fabrikamızda!

Dünya yayıncılık endüstrisinin en büyük kitap pazarı olarak nitelendirilen “Frankfurt Kitap Fuarı”nda;  yeni dönem tabaka ofset ve web ofset örneklerimizi sektör profesyonellerinin beğenisine sunduk.

FRANKFURT KİTAP FUARI 2019

Sigara kutusu üreticisi olarak katılım gösterdiğimiz İntertabac 2019'da müşterilerimiz ile bir araya geldik. 

Intertabac 2019

Müşterilerime sıfır hatalı ürün sağlamak için, karton kutu makine parkurumuza iki adet Diana Eye Kontrol Makinesi eklenmiştir. 

2 adet Diana Eye 55 Kontrol Makinesi Karton Kutu Makina Parkuruna Eklenmiştir. 

Matbaamız Üretim Personellerinin iş kıyafetleri yenilenmiştir. 

Matbaamızın Yeni İş Kıyafetleri

Katılım gösterdiğimiz Londra Kitap Fuarında standımız ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

Londra Kitap Fuarı 2019

Heidelberg - CD; 6 renk baskı ve  72x102cm ebat ofset baskı makinası yeni üretim alanımızda katlanır kutu üretimine başlamıştır.

Teknoloji

Tıpkı basım projemiz olan "Ahmed Karahisarî'nin Mushaf-ı Şerif"in hazrılanması yaklaşık beş yıl sürdü ve sadece 3000 adet basıldı. 

"Mushaf-ı Şerif" Tıpkı Basım Projesi

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin