top of page

Tombak Ustası Kaya Kalayci'nin sergi kataloğu

Üsküdar Belediyesinin ve sayın Çiğdem Simavinin katkılarıyla Türkiye’nin en değerli  tombak ustalarından Kaya Kalaycı’nın Üsküdar Nevmekan sahil’de düzenlenen sergisi için hazırlanan  sergi kataloğunun basımını yapmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Basımını ve cildini gerçekleştirmiş olduğumuz bu katalog hem Üsküdar belediyesinin hem de koç ailesinin övgülerine mazhar olmuştur.

Madenin_Ihtisami.jpg

Matbaamız Fogra Sertifikasına Sahip Olan Şirketler Listesine Girmiştir.

Matbaamızın Baskı Hazırlık ve Baskı Kalite standardı olan Fogra sertifikası için yaptığı çalışma olumlu sonuçlanmış ve Bilnet Matbaacılık, Fogra sertifikasına sahip olan şirketler listesine girmiştir.

fogra_edited.jpg

GALLUS LABELFIRE 340 HYBRID

Matbaacılık sektöründe Türkiye’de bir ilk! hem flekso hem dijital baskı özelliklerinin yanı sıra müşterilerimize birçok avantaj sağlayacak olan Gallus Labelfire 340 Hybrid baskı makinesi ile etiket departmanımız artık daha güçlü.

labelfire-news.png

Türkiye Milli Kültür Vakfı    Tıpkı Basım Projesi

Türkiye Milli Kültür Vakfı, 50. Yılında Hz Peygamberin Veda Haccı Hutbeleri metinlerinden oluşan hat eserlerinin tıpkı basımı matbaamızda gerçekleşmiştir.

tıpkıbasım-4.jpg

"Loreal Paris" satın alma ekibini matbaamızda ağırladık.

Uzun zamandır birlikte başarılı bir çalışma yürüttüğümüz "Loreal Paris" markasının yurtdışı merkez ofisi ve Türkiye temsilciliği satın alma ekiplerini matbaamızda ağırladık. Yeni dönemde yine bizlere güvendikleri için teşekkür ederiz.

IMG-2010.JPG

İslam Tarih, Sanat ve Kültür Araştırma Merkezi Tıpkı Basım Projesi

İslam işbirliği Teşkilatının alt kuruluşu olan İslam Tarih, Sanat ve Kültür Araştırma Merkezinin 1986 yılından bu yana düzenlediği uluslararası hat yarışmasında ödül alan eserlerin yer aldığı tıpkı basım projesi özenle hazırlanıyor.

haber-tıpkıbsım.png

Bizi ziyaret edin:İntertabac 2019

Sizi 20-22 Eylül tarihleri arasında Messe Dortmund'da gerçekleşecek intertabac 2019 fuarında Hall 3. Stand 3. D22 numaralı standımıza ziyarete bekleriz.

InterTabac_Logo_230x230.jpg

FRANKFURTER BUCHMESSE  2018

Her yıl düzenli olarak katıldığımız Frankfurt Kitap Fuarında katılımcılar standımıza yoğun ilgi gösterdi.

frankfurt_slide01.png

Ara Guler Bilnet'de

Duayen sanat fotoğrafçısı Ara Güler'in fotoğraf kataloğu matbaamızda basılmıştır.

2araguler resmi.png

Dan Brown'un ilk resimli ve müzikli çocuk kitabı

1 Eylül tarihinde bütün dünya ile aynı anda Türkiye’de de raflarda yerini alacak olan, Dan Brown’un ilk resimli ve müzikli çocuk kitabının baskısını matbaamızda tamamladık.

Bilnet_Matbaacılık.jpeg

Dördüncü kesim makinemiz Promatrix Aralık ayında fabrikamızda!

Kesintisiz besleyiciye ve kesintisiz teslimat özelliğine sahip Promatrix kesim makinesi palet değişikliği sırasında durmaksızın üretime devam eder. Kutu ambalaj üretimimizi hızlandıracak makinenin teslimatı Aralık ayında gerçekleşecektir.

promatrix.png

FRANKFURT KİTAP FUARI 2019

Dünya yayıncılık endüstrisinin en büyük kitap pazarı olarak nitelendirilen “Frankfurt Kitap Fuarı”nda;  yeni dönem tabaka ofset ve web ofset örneklerimizi sektör profesyonellerinin beğenisine sunduk.

1.jpg

Intertabac 2019

Sigara kutusu üreticisi olarak katılım gösterdiğimiz İntertabac 2019'da müşterilerimiz ile bir araya geldik. 

a3dc71b0-e2d2-450f-88a5-b0674b27db49.JPG

2 adet Diana Eye 55 Kontrol Makinesi Karton Kutu Makina Parkuruna Eklenmiştir. 

Müşterilerime sıfır hatalı ürün sağlamak için, karton kutu makine parkurumuza iki adet Diana Eye Kontrol Makinesi eklenmiştir. 

dianaeye55.png

Matbaamızın Yeni İş Kıyafetleri

Matbaamız Üretim Personellerinin iş kıyafetleri yenilenmiştir. 

forma.png

Londra Kitap Fuarı 2019

Katılım gösterdiğimiz Londra Kitap Fuarında standımız ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

1.jpg

Teknoloji

Heidelberg - CD; 6 renk baskı ve  72x102cm ebat ofset baskı makinası yeni üretim alanımızda katlanır kutu üretimine başlamıştır.

hdblrg.JPG

"Mushaf-ı Şerif" Tıpkı Basım Projesi

Tıpkı basım projemiz olan "Ahmed Karahisarî'nin Mushaf-ı Şerif"in hazrılanması yaklaşık beş yıl sürdü ve sadece 3000 adet basıldı. 

kuran-web.jpg

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

bottom of page