TR | EN | DE

Tabaka Ofset

Tabaka Ofset departmanımız; baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası en gelişmiş basım teknolojilerinin kullanıldığı güçlü makine parkuruna sahiptir.  Yüksek kaliteden taviz vermeyen "hız, kalite, güven, detaylar ve teknolojiyi" ilke edinen uzman kadrosuyla ofset departmanımız, sektörde üst düzey hizmet veriyor.  Kurumsal kimlik, broşür, katalog, dergi, afiş, el ilanı, promosyon tanıtım malzemeleri gibi bir çok alanda hizmet veren bölümümüz, makine parkurumuza eklediğimiz son teknoloji makinelerle daha güçlü ve emin adımlarla yeni tesisimizde yoluna devam ediyor.

Web Ofset

Yüksek tirajlı baskı işleri için en ideal çözüm olan "web ofset" baskı sistemi Bilnet Baskı Sistemleri olarak bünyemizde barındırdığımız bir diğer baskı tekniği hizmeti. Temel çalışma prensibi tabaka ofset makinelerinden çok farklı olmasa da bu baskı tekniğinin en büyük avantajı, kullanılan kağıdın makineye bobin halinde girmesi ve baskı hızının çok yüksek olmasıdır. Bu avantaj da; kitap, dergi, insert, gazete, katalog vb. baskı adedi yüksek çalışmalarda çok daha hesaplı ve kaliteli sonuçlar elde etmemizi sağlar.

Ambalaj

Hem rotogravür hem de flekso baskıda tecrübeli kadrosuyla hızla büyüyen Bilnet, son teknolojiyle donanımlı olup çok farklı gereksinimleri karşılayabilecek kapasite ve teknik olanaklara sahiptir.

Farklı ürün kategorilerine hitap eden teknolojik alt yapısı ve Ar-Ge çalışmalarıyla Ambalaj dünyasına hızlı çözümleriyle ismini yazdırmıştır. Çalışmalarında tüm ambalajların üretim öncesi ve sonrası kendi bünyesinde bulunan laboratuvarda test ve analiz süreçlerini sağlayarak, güven kazanmanın yanı sıra, büyük bir üretim arşivi oluşturmaktadır. Ürünlerin raf ömrü, bariyer özellikleri, kullanım amaçları, saklama koşulları gibi tüm şartlarına göre kendi çözümlerini de geliştirerek müşterilerine hizmet vermektedir. Yurtiçi ve yurtdışında elde ettiği başarılar ile Kozmetik, Gıda, İçecek gibi bir çok alanda Ambalaj Çözümleri bulunmaktadır. Gerekli tüm sertifikalara sahip olup geliştirmiş olduğu kadro ile başarılarını hızla sürdürmektedir.

Etiket

Uzman kadrosuyla Etiket Departmanı, son teknoloji makinelerle hizmet vermektedir. Grafik tasarım ve klişe işlemlerini kendi bünyesinde çözen departmanımız her türlü materyale baskı yapabilmektedir. İçecek, ilaç, ev kimyasalları, kozmetik ve gıda sektöründe bir çok lider markaya hizmet veren departman, güçlü makine parkuru ile sektöründe adını üst sıralara taşımayı başarmıştır. Makine parkuruna eklediği GALLUS RCS 430 ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve etiket baskısında son teknolojiyi ülkemize kazandırıyoruz. GALLUS RCS; 430 kısa hazırlık süresi, hızlı iş geçişleri, kolay kullanım ve maksimum esneklik özellikleri ile yüksek maliyetli zaman kaybı yaşamasını engelliyor. Teknolojimizi bir adım daha ileriye taşıyıp siz değerli müşterilerimize daha iyi ve hızlı hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Karton Kutu

Karton Ambalaj bölümümüz son teknoloji makine parkuru ve uzman kadrosu ile hizmet vermekte olup 160 gr dan 600 gr ma kadar kartonu baskı, kesim, varak, lokal lak, emboss, debos ve yapıştırma işlemi yapmaktadır. Bobinden ve tabakadan hammaddeyi işleme kapasitesine sahip olmakla birlikte, bobiden baskı, varak, lokal lak gofre ve kesim işlemini inline olarak yapabilen Gallus ICS 670 makinamız Türkiyede ilk olarak bünyemizde bulunmaktadır. Metalize üzerine baskı ve baskı üzerine mat ve parlak selefon uygulamaları yapılabilmektedir. Makinalarımız baskı tekniği olarak konvensiyonel ve UV baskı uygulamasına sahiptir. Sigara, kozmetik, ev kimyasalları gibi bir çok sektöre lüks kutu üretimi olarak hizmet vermekteyiz. Firmamız gelişen teknolojik yatırımlar ile parkurunu genişletip müşterilerimize daha iyi hizmet vermektedir.